Şemdinli'de öğretmenlerden okul yararına konser

Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nin çeşitli okullarında görev yapan öğretmenler ve Halk Eğitimi Müdürlüğü çalışanları, köy okulu yararına konser düzenledi.

Azer DEMİR / ŞEMDİNLİ HABER

Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nin çeşitli okullarında görev yapan öğretmenler ve Halk Eğitimi Müdürlüğü çalışanları, köy okulu yararına konser düzenledi. Konserden elde edilen parayla da öğrnencilere kışlık giyecek ve çeşitli kırtasiye malzemeleri alınacağı belirtildi.

Şemdinli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü tarafından Şemdinli Tuğlu İlkokulu’nda eğitim gören öğrenciler yararına konser organize edildi. Şemdinli’nin çeşitli okullarında görev yapan öğretmenler ile Şemdinli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü çalışanları tarafından verilen konser de elde edilen gelirin ilçedeki Tuğlu İlkokulu’nda eğitim gören öğrenciler yararına harcanacağı belirtildi. Öğretmenler davetlilere keyifli anlar yaşattı.

Şemdinli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen konsere, Şemdinli Kaymakamı Murat Öztürk, Şemdinli İlçe Emniyet Müdürleri Erkan Demirci, Şemdinli Milli Eğitim Müdürü Fahrettin Çelik, Şemdinli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Arif Yılmaz, kurum amirleri, okul müdürleri, öğretmenler katıldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2015, 21:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
alpaslan iren
alpaslan iren - 10 yıl Önce

güzel memleketim şemdinliden degerli öğretmenlerin okul ve eğitim adına yaptıkları bu güzel etkinlik ve sosyal aktivite için emegi geçen herkese çok çok tşkler vede çok sevindirici .başarılar diliyorum

SIRADAKİ HABER