Çöp konteyneriyle kanepe taşıyan gençlere 'teşekkür'

Antalya Muratpaşa’da iki öğrenci, buldukları kanepeyi evlerine belediyeye ait çöp konteyneri ile taşıdı. Daha sonra sosyal medyadan teşekkür eden gençlere belediyeden de yanıt geldi: "Kaç yıllık belediyeyiz, çöp konteynerinin bu fonksiyonunu fark etmemiştik."

Çöp konteyneriyle kanepe taşıyan gençlere 'teşekkür'
Antalya’da iki öğrenci, buldukları bir kanepeyi evlerine taşımak için belediyeye ait çöp konteynerini kullandı. Belediyeye sosyal medyadan teşekkür eden gençlere belediyeden ise “Kaç yıllık belediyeyiz, çöp konteynerinin bu fonksiyonunu fark etmemiştik” karşılığı verildi.

cop1

Sosyal medyada iki öğrenci ile CHP’li Muratpaşa Belediyesi’nin yazışmaları ilgi çekti. Öğrenciler, sokakta buldukları bir kanepeyi evlerine belediyeye ait çöp konteyneri ile taşıdı. Bu taşımayı fotoğraflayan öğrenciler, belediyeye, “Konteyneri 15 dakikalığına böyle bir hizmet için kullandık, teşekkür ederiz. Konteyneri aldığımız gibi bıraktık” mesajı gönderdi.

Belediyeden ise gençlerin fotoğraflı mesajına, “Kaç yıllık belediyeyiz, çöp konteynerinin bu fonksiyonunu hiç fark etmemiştik. Bir yaşımıza daha girdik. Yardımcı olabildiysek ne mutlu” yanıtı verildi. (ANTALYA/DHA)

cop3gdozel

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2017, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER