Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etti

31 Mart seçimlerinde AK Parti’nin İBB adayı AK Parti milletvekili Binali Yıldırım, İstanbul’da cuma namazı çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yıldırım, mazbatasını alan İmamoğlu'nu tebrik etti.

Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etti
AK Parti’nin İstanbul adayı Binali Yıldırım, mazbatasını alan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu tebrik etti. ‘Memlekete hizmet etmeye devam edeceğim’ diyen Yıldırım, “Bugün Berat Kandili. Aynı gün kendisine hayırlı olsun dedim. Duymayanlar için bir kez daha diyeyim: Hayırlı olsun. Ama partimizin ve MHP’nin YSK’ya itiraz süreci devam ediyor. Yüksek Seçim Kurulu bir karar verecektir. Şimdi artık İstanbul’un beklediği hizmetlerin verilmesidir. Ben ülkeme hep hizmet ettim, etmeye de devam edeceğim.” dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından İBB şirketlerine gönderilen “ikinci bir emre kadar ‘ödeme, harcama, ihale, personel alımı, araç kiralama, gayrimenkul kiralama, alım satım’ gibi tüm işleri ve işlemlerin durdurun” talimatını ve  İBB’nin tüm dijital kayıtlarının inceleme altına alınmasını değerlendiren Yıldırım “Çalışanlara şüpheli gibi davranılmamalı” dedi. (DUVAR)

 

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2019, 19:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER