Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın atama ve görevden alma kararları yayınlandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, üç ilin çevre ve şehircilik müdürünü, iki ilin aile ve sosyal hizmetler müdürünü, bir ilin de kültür ve turizm müdürünü görevden aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın atama ve görevden alma kararları yayınlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın görevden alma ve atama kararları, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayınlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Bekir Yümnü ile Çorum İl Müdürü Yahya Çoban'ı görevden aldı.

ÜÇ İLİN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALINDI

İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Albayrak, Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sadullah Özel ile Giresun Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Cengiz Varol görevden alındı.

İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömür Özdil; Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Emin Oral Bülbüloğlu; Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Kadir Kandemir; Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hikmet Şişecioğlu; Erzurum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Faruk Çelik; Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Melih Melik Kara ve Çorum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Cemal İbrahim Yalçın atandı. 

İKİ KENTE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ATANDI

Burdur İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Kılıç görevden alındı.

Erdoğan; Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'; Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ise Miraç Sünnetci'yi getirdi.

SGK'YE YENİ BAŞKAN YARDIMCISI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Emrah Aytekin, Uluslararası İşgücü Genel Müdür Yardımcılığına Metehan Özcan atandı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan iş başmüfettişliklerine görevine Zeynep Akyürek Orman, Gözde Begüm Akyol ve Safa Kızıl getirildi.

Sosyal Güvenlik Kurumunda (SGK) açık bulunan Başkan Yardımcılığına ve Yönetim Kurulu Üyeliğine Oğuzhan Tekin, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında açık bulunan müfettişlik görevine Murat Yıldız, Altıncı Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tıp Üyeliğine Uzman Doktor Gamze Baş atandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2023, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER