Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bu hafta 3 gündem maddesiyle toplanacak

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bu hafta 3 gündem maddesiyle toplanacak Erdoğan'ın Arnavutluk seyahati nedeniyle toplantı bugün yapılmayacak

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bu hafta 3 gündem maddesiyle toplanacak

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, çarşamba günü 3 gündem maddesiyle toplanacak. Masada; ekonomi, salgın ve terörle mücadele olacak.

Kabine bu hafta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Arnavutluk seyahati nedeniyle hafta başında değil, çarşamba günü toplanacak.

Döviz kurları ile fiyatlardaki dalgalanmayla mücadele kabinenin ana gündemi olacak. Esnafa verilecek destekler, fahiş fiyatlarla mücadele denetimleri ve atılabilecek ek adımlar toplantıda masaya yatırılacak.

Koronavirüs'ün Omicron varyantı ile vaka sayıları artmaya devam ederken; atılabilecek adımlar kabinenin gündeminde olacak. Toplu etkinliklerde, yolculuklarda aşısızlara PCR testi zorunluluğunun kaldırılmasının nedenleri ve sonuçları da kabine toplantısında ele alınacak.

Türkiye ile Ermenistan arasında normalleşme için ilk temas gerçekleşti. Özel temsilcilerin ilk toplantısının yansımaları kabine toplantısında ele alınacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.