Halk Bankası'nda yönetim ve organizasyon değişti

Halk Bankası üç genel müdür yardımcılığını kaldırdı. Beş genel müdür yardımcısı görevden alınırken yerlerine yeni atamalar yapıldı.

Halk Bankası'nda yönetim ve organizasyon değişti
Halk Bankası Yönetim Kurulu’nun aldığı kararla üç genel müdür yardımcılığı kapatıldı, beş genel müdür yardımcısı görevden alındı. Görevden alınan müdür yardımcılarını yerine üç kişi atandı.

Banka bünyesinde üç grup başkanlığı kurulurken, kapatılan genel müdür yardımcılıkları yerine bir genel müdür yardımcılığı ve üç grup başkanlığı kuruldu. Banka yönetim kurulunun Cuma günü yaptığı toplantının ardından KAP’a yapılan açıklamaya göre insan kaynakları ve destek hizmetleri, operasyonel işlemler ve bilgi teknolojileri ve iç sistemler genel müdür yardımcılığı makamları kapatıldı. Bunların yerine operasyonel işlemler ve destek işlemleri genel müdür yardımcılığı kurulurken üç grup başkanlığı kuruldu.

GÖREVDEN ALINANLAR

Görevden alınan isimler şöyle: Kredi tahsis ve yönetiminden sorumlu genel müdür yardımcısı Mehmet Akif Aydemir, insan kaynakları ve destek hizmetlerinden sorumlu genel müdür yardımcısı Selahattin Süleymanoğlu, kredi politikaları, izleme ve yasal takipten sorumlu genel müdür yardımcısı Mehmet Sebahattin Bulut, perakende bankacılıktan sorumlu genel müdür yardımcısı Mustafa Çödek ve iç sistemlerden sorumlu genel müdür yardımcısı Metin Köstek / DUVAR

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2019, 21:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.