Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe: Görevdeyiz

Bosna Hersek'e giden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Türkiye'ye dönüşünde konuştu: Görevimize devam ediyoruz...

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe: Görevdeyiz
İstifası beklenen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yaptığı açıklamada, ‘Görevimize devam ediyoruz’ dedi. İstifası istenen isimler arasında yer aldığı öne sürülen Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe, Bosna Hersek’ten İstanbul’a geldi. Atatürk Havalimanı’nda açıklama yapan Altepe, “Ben o konuyla ilgili bir şey demedim. Herhangi bir şey diyecek durumum da yok. Biz işimize devam ediyoruz” dedi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son olarak dün yaptığı açıklamada Ankara, Bursa ve Balıkesir belediye başkanlarının ‘istifa etmeye hazırlandığını’ söylemişti. Bu açıklamanın ardından konuşan Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, “Vefa da var veda da var” demiş ancak istifa etmemişti.

İstifası istenen isimler arasında yeraldığı belirtilen Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe, Bosna Hersek’ten İstanbul’a geldi. Altepe, Atatürk Havalimanı’nda ikinci kez gazetecilerin sorularını yanıtladı. Recep Altepe, “İstifanız istendi mi?” sorusuna şöyle “Benim öyle birşeyim yok. Görevimiz belli, işimiz belli. İşimize devam ediyoruz. Bursa’ya geri dönüyorum. İnşallah görev devam edecek. Şu an açıklanacak birşey yok. Görevimizin başındayız” diye cevap verdi.

Altepe, “Cumhurbaşkanıyla görüşmeniz oldu mu?” şeklindeki soruya ise “Şu an birşey yok olursa açıklarız. Şu an herhangi birşey yok” şeklinde cevap verdi.

“İstifanız istendi mi” sorusuna ise Altepe, “Herhangi bir konu gelişirse açıklama yaparız” yanıtını verdi.  / Duvar

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2017, 19:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER