İki aile arasında kanlı kavga: 3 ölü

Ankara Altındağ'da iki aile arasında çıkan ve 3 kişinin pompalı tüfekle öldürüldüğü silahlı kavganın hemen ardından çekilen görüntüler ortaya çıktı.

İki aile arasında kanlı kavga: 3 ölü
Ankara Altındağ'da iki aile arasında çıkan kavgada damadın kardeşi, ağabeyinin kayınpederi, kaynanası ve kayınbiraderini pompalı tüfekle öldürdü. 

Olay bugün saat 14.00 sıralarında Altındağ İlçesi Yıldız Mahallesi Celal Esat Arseven Caddesi 802. Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre iki aile arasında alacak-verecekle ilgili husumet bulunuyordu. Olcay Ailesi'nden 4 kişi Tutun Ailesi'nin evlerine gelerek burada tartışmaya başladı. Bu sırada evin önünde park halinde olan Tutun Ailesi'ne ait otomobilin camlarını Mustafa Olcay elindeki baltayla kırmaya başladı. Damat Ali Tutun ise, kardeşi Serdar Tutun'u telefonla arayarak kavgayı haber verdi ve olay yerine çağırdı. Olay yerine gelen Serdar Tutun, ağabeyinin kayınpederi Ahmet Olcay'ı pompalı tüfekle yaraladı. Mustafa Olcay ve Orhan Olcay olay yerinden kaçmaya başladı. Serdar Tutun, elindeki baltayı kaçan Mustafa Olcay'a atarak yere düşmesini sağladı. Anne Fatma Olcay, çocuklarına ateş açmaması için Serdar Tutun'un pompalı tüfeğinin önüne geçti. Serdar Tutun bu kez anne Fatma Olcay'ı da öldürdükten sonra çocukları Mustafa ve Orhan Olcay kardeşleri ateş açmaya başladı. Olay sırasında Fatma Olcay, eşi Ahmet Olcay ve çocukları Mustafa Olcay olay yerinde hayatını kaybederken yaralanan Orhan Olcay ise hastaneye kaldırıldı.

Olaydan sonra damat Ali Tutun ile dehşet saçan Serdar Tutun gözaltına alındı. 

Olay yerine çok sayıda polis ekibinin yanı sıra olay çıkmaması için çevik kuvvet ekibi gelirken, Olcay Ailesi'nin yakınları sinir krizleri geçirdi.
Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2014, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER