Önce elini sıktı sonra öldürdü

Adana'da, emekli polis 55 yaşındaki Talip Çelik, bir kafeteryada otururken kayın biraderi 50 yaşındaki İsmet Avcı'nın yanına giderek, önce elini sıkıp yanaklarından öptü, sonra aralarında çıkan tartışmada tabancasıyla vurarak öldürdü.

Önce elini sıktı sonra öldürdü
Adana’daki cinayet, emekli polis Talip Çelik’in (55) bir süre önce borç verdiği kayınbiraderi İsmet Avcı’yı (50) arayıp, parasını istemesi nedeniyle işlendi. İddiaya göre olumsuz yanıt alan Talip Çelik, İsmet Avcı’nın bir kafeteryada olduğunu öğrenip, bu kez yüz yüze konuşmak için yanına gitti.


Masada oturup dondurma yiyen Avcı’nın yanına gelen Çelik, kayınbiraderinin elini sıkıp yanaklarından öptü. İkili arasında geçen kısa konuşmanın ardından tartışma çıktı. Bu sırada tabancasını çıkaran Çelik, Avcı’ya ateş etti, ardından da hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden yürüyerek ayrıldı. Bu sırada kafeteryadaki diğer müşteriler, masalarından panikle kalkarak sağa sola kaçıştı. Dondurma yiyen bazı aileler de çocuklarını kucaklayıp, kafeteryayı hızla terk etti. Tüm bu yaşananlar güvenlik kamerası kaydına yansıdı.

Bir süre yerde oturan yaralı Avcı ise kaldırıldığı özel hastanede yaşamını yitirdi.

Talip Çelik ise kısa sürede polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. (ADANA-DHA)

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2018, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER