Şemdinli Belediye Başkanı Tahir Saklı'nın bayram mesajı

Şemdinli Belediye Başkanı Tahir Saklı, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Şemdinli Belediye Başkanı Tahir Saklı'nın bayram mesajı

Saklı mesajında şu ifadelere yer verdi: "Sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberliğimizin perçinlenmesine vesile olan mübarek Kurban Bayramı’na bir kez daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Sevgi, hoşgörü ve mutluluğun zirve yaptığı, küskünlerin barıştığı, kırgınlıkların ve özlemlerin sona erdiği bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Saklı, "hep birlikte bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın neşesi, sevinci ve bereketini yaşıyoruz. Sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberliğimizin perçinlenmesine vesile olan mübarek Kurban Bayramı’na bir kez daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramda dargınlar barışmalı, tüm sevdiklerimizle bir ve beraber olmalı, büyüklerimizi mutlaka ziyaret edip küçüklerimizi sevindirmeliyiz" ifadelerini kullandı.

Bu bayramın da birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesini, aramızda sevgi ve saygının yaygınlaşmasına vesile olmasını dileyen Saklı, "en büyük gücümüz olan birlik ve beraberlik ruhumuzu en üst seviyede yaşatarak her günümüzün bayram tadında geçirmeyi yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu vesileyle hepinizin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, tüm hemşehrilerimin ve İslam âleminin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER