AK Partili Türkeş: İnce çok iyi performans gösteriyor

AK Partili Tuğrul Türkeş: Muharrem İnce çok iyi bir performans gösteriyor.

AK Partili Türkeş: İnce çok iyi performans gösteriyor
AK Parti Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, FOX TV’de yayınlanan Çalar Saat programında seçim gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Türkeş, CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce için, “Çok iyi bir performans gösteriyor. Ama, ‘Ben Türkiye yöneteceğim’ diyen Cumhurbaşkanı adayı, bizi seçin biz yönetmeyeceğiz, biz eskiye döneceğiz diyor. Bu yanlış kampanya” yorumunu yaptı.


Tuğrul Türkeş’in açıklamaları şöyle:

ERDOĞAN ERKEN SEÇİMİ BİLMİYORDU: Cumhurbaşkanımız Devlet Bahçeli’nin erken seçim kararını bilmiyordu. Ama, AK Parti içinden başkaları biliyor olabilirdi. Bahçeli beni AK Parti-MHP koalisyonuna fazla istekli bulurdu.

AKŞENER DAHA İYİ OLABİLİRDİ: Meral Akşener daha iyi olabilirdi. Ben 4 abla ile büyüdüm. Onun için kadınlar saygı gösterilmesi gerektiğini o terbiyeyi alarak büyüdüm. Meral hanım erkek siyasetine dahil olmaya çalışıyor. Daha farklı bir siyaset yapması lazım ki yapamıyor. Yarın ile ilgili hiçbir şey yok.

İNCE İYİ BİR PERFORMANS GÖSTERİYOR: Muharrem İnce çok iyi bir performans gösteriyor. Ama, ‘Ben Türkiye yöneteceğim’ diyen Cumhurbaşkanı adayı, ‘bizi seçin biz yönetmeyeceğiz, biz eskiye döneceğiz’ diyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 13:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER