Ali Babacan: İktidarın trolleri TT için mesai harcıyor

DEVA lideri Babacan, iktidarın troller aracılığıyla kendisini hedef aldığını belirterek "Keşke iktidar, bu rezalete harcadığı kaynağı, fakir fukaranın derdine, esnafa, vatandaşa harcasaydı" dedi.

Ali Babacan: İktidarın trolleri TT için mesai harcıyor

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, ''iktidar trollerinin'' sosyal medyada kendisi ile ilgili yaptığı paylaşımları "İktidarın para harcadığı rezalet" olarak nitelendirdi. 

Babacan Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ''İktidarın trolleri beni TT yapmak için mesai harcıyorlar. Keşke iktidar, bu rezalete harcadığı kaynağı, fakir fukaranın derdine, esnafa, vatandaşa yardıma harcasaydı'' ifadesini kullandı. 


BAKAN VARANK'TAN 'FREN ALİ' AÇIKLAMASI: BEN BİLE KANABİLİRDİM

Bu arada Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti dönemi bakanlarından Ali Babacan'ın Kanal 42'deki 'Reaksiyon' programında kullandığı "Fotokopi çektiğimiz A4 kağıdını önlü arkalı kullanarak tasarruf ettiğimiz günlerde benim için 'Fren Ali' demişlerdi. 125 bin makam arabası alan israf zihniyeti ise anca duvara tosladı" sözlerine karşılık verdi.

Varank'ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım şöyle:

"Busan'da Kore yemeği yiyemeyince kriz çıkaran, yurtdışında Mercedes harici araca burun kıvıran, Londra-Vaşington gezilerinde kalacağı otelin yıldız sayısıyla ilgilenen bir geçmişi olmasa bu mütevazılık numarasına ben bile kanabilirdim. Fren Ali ama neye? Sanayiye olmasın sakın?" / DUVAR


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER