Demokrat Parti lideri Uysal’dan Kılıçdaroğlu’na ziyaret

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Altılı Masa toplantısı öncesi CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek altılı zirve turunu tamamladı.

Demokrat Parti lideri Uysal’dan Kılıçdaroğlu’na ziyaret

CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, DEVA, Gelecek Partisi ve Demokrat Parti genel başkanlarının oluşturduğu Altılı Masa, 28 Kasım tarihinde dokuzuncu kez bir araya gelecek. Demokrat Parti lideri Gültekin Uysal’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek toplantı öncesi Uysal liderler turunu tamamladı.

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu ve DEVA lideri Ali Babacan ile görüşen Uysal’ın beşinci adresi CHP Genel Merkezi oldu. Uysal, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile toplantının gündemine dair görüş alışverişinde bulundu.

TOPLANTI ÖNCESİ LANSMAN

28 Kasım’da Altılı Masa’nın dokuzuncu toplantısı öncesinde Güçlendirilmiş Parlamenter Sisteme geçiş ile ilgili anayasa değişikliği teklifinin lansman toplantısı Ankara’da gerçekleşecek. Bu açıklamanın ardından liderler dokuzuncu toplantıyı yapacak. (DUVAR)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER