Yüksekova’da ticaret odası başkanı Salih Özdemir oldu

Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası (YÜTSO) seçimlerinde kazanan Salih Özdemir, bugün yapılan oylama ile Ticaret Odası Başkanlığına seçildi.

Yüksekova’da ticaret odası başkanı Salih Özdemir oldu

Bugün yapılan yönetim ve disiplin kurulu meclis seçiminde 19 üyenin katıldığı oylamada YÜTSO başkanlığına Salih Özdemir seçildi. Meclis başkanı ise Timur Sevi oldu.

Devir teslim töreninde konuşan YÜTSO eski başkanı iş insanı Abdurrahman Pınar, “Yeni başkanımıza ve yönetimine hayırlı uğurlu olsun. Bu odayı 4 yıl önce Salih başkandan devraldık. Bugün de yeniden ona devrediyoruz." İfadelerini kullandı.

Ardından kısa bir açıklama yapan Salih Özdemir ise, “Bizleri bu göreve layık gören herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. Büyük sorumluluklarımız var, farkındayız. Rabbim bizleri mahcup etmesin.” dedi.

Gerçekleşen seçimlerin ardından; yönetim kurulu üyeleri asil adayları İhsan Güzel, Mehmet Kasım Çiftçi, Burhan Yılmaz, Necati İrinç oldu.

Disiplin kurulu asil üyelerine ise Murat Canan, Zeki Gürdal, Seyhan Onay, Necip Çoğaç, Barış Tuna, Hüsnü Kaçan seçildi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
HALİS bala
HALİS bala - 2 ay Önce

hayırli olsun umarim şemdinliye sahip çikacaksiniz Allah her daim size ve arkadaşlariniza yardimciniz olsun başkan basarillar dileriz

SIRADAKİ HABER

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.