Kılıçdaroğlu: Muhittin Böcek'in morali iyi

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, korona virüsü rahatsızlığı geçiren ve hastanede tedavisi süren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, "Başkanın morali gayet iyi, gülümsedik, sohbet ettik, espri yaptık" dedi.

Kılıçdaroğlu: Muhittin Böcek'in morali iyi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde tedavisi devam eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i ziyaret etti.

Akdeniz Üniversitesi'ne gelerek, Rektör Prof. Dr. Özlenen Özkan ile görüşen Kılıçdaroğlu, daha sonra korona virüsü tedavisi sonrası akciğerlerindeki rahatsızlık nedeniyle 64 gün kaldığı yoğun bakımdan normal servise alınan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i odasında ziyaret etti.

'TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM'

Kılıçdaroğlu çıkışta şunları söyledi: "Bütün sağlık çalışanlarına yürekten teşekkür borçluyuz. Başkan için özel olarak da her türlü ilgiyi gösteriyorlar, günün 24 saati çalışıyorlar. Başkanın morali gayet iyi, gülümsedik, sohbet ettik, espri yaptık. Umarım kısa süre içerisinde görevine döner. Hepinize yürekten teşekkür ederim. Özellikle de belediye başkanımızın sağlığı için emek harcayan tüm sağlık çalışanlarına yürekten teşekkür ederim."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER