İki joker gidince 'Çin Seddi' TT oldu!

'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasında Çin Seddi'nin yerini bilmek için iki joker hakkı kullanan yarışmacı nedeniyle 'Çin Seddi' Twitter'da TT oldu!

İki joker gidince 'Çin Seddi' TT oldu!
ATV’de Murat Yıldırım’ın sunduğu ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasına İstanbul’dan katılan 26 yaşındaki Su Ayhan isimli yarışmacı, 4. soruda hem sunucuyu hem de ekran başındakileri şaşkınlığa uğrattı.

Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan yarışmacı Su Ayhan, 2 yılda 6 iş değiştirdiğini belirtti. 4. soruda ‘Çin Seddi nerededir?’ sorusuyla karşılaşan Ayhan, “Cevabı biliyorum ama şu an biraz şey oldum” diyerek seyirci jokerini kullanmak istedi.

SEYİRCİ DE EMİN OLAMADI!

İlk joker hakkını seyirciden yana kullanan yarışmacı, istediği cevabı alamadı. Seyircinin sadece yüzde 51’i ‘Çin’ cevabını verdi fakat yarışmacı Su Ayhan bu kez de telefon jokerini kullandı. Telefondaki arkadaşından ‘Çin’ cevabını alan Ayhan, doğru şıkkı işaret ederek yarışmaya devam edebildi.

‘ÖZDEMİR ERDOĞAN’ YANITI İLE ELENDİ

Su Ayhan, sesli soruda doğru cevap olan “Yaşar Güvenir” yerine “Özdemir Erdoğan” şıkkını seçince bin TL alarak yarışmadan elendi. Yarışmacıyla ilgili sosyal medyadan çok sayıda yorum geldi. Twitter’da da ‘Çin Seddi’ kelimesi trend oldu.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2018, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER