Kadir İnanır: Kimseden korkum yok, barış mutlaka gelecek

Türkiye'ye barışın hakim olacağına inandığını söyleyen Kadir İnanır, "Bugün kimse konuşmuyor olabilir. Benim kimseden korkum yok. Ve diyorum ki bir gün gelecek, bu topraklara büyük bir barış hakim olacak" diye konuştu.

Kadir İnanır: Kimseden korkum yok, barış mutlaka gelecek
Çözüm süreci döneminde “Akil İnsanlar Heyeti”nde yer alan sanatçı Kadir İnanır, “Bugün kimse konuşmuyor, sesini çıkartmıyor olabilir. Ben bu saatten sonra da kimseye boyun eğecek değilim. Ve diyorum ki bir gün gelecek, bu topraklara büyük bir barış hakim olacak. O barış mutlaka gelecek” dedi.

Euronews’ten Ece Sevim Öztürk’e konuşan sanatçı Kadir İnanır, Türkiye’ye barışın hakim olacağına inandığını söyledi.

İnanır, “Bugün kimse konuşmuyor, sesini çıkartmıyor olabilir. Benim kimseden korkum yok. Ben ömrüm boyunca böyle yaşadım, bu saatten sonra da kimseye boyun eğecek değilim. Ben konuşuyorum, ancak basına güvenmiyorum. Bu nedenle ilk kez, size güvendiğim için konuşacağım. Ve diyorum ki bir gün gelecek, bu topraklara büyük bir barış hakim olacak. O barış mutlaka gelecek. Kimse merak etmesin” diye konuştu.

“Ben Kadir İnanır; halkların kardeşliğine ve büyük barışa tüm kalbimle inanıyorum” diyen İnanır, “Biliyorum, yarın çok büyük zorluklarla karşılaşacağız ama bir biçimde tüm bu zorlukları yeneceğiz. Büyük barışın geleceğine inancım tamdır” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2019, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER