Şemdinli Baran Navşar Spor Kulübü'nden Demhat İliş'e anlamlı destek

Şemdinli'de 3 yaşındayken ev yangınında ağır yaralanan Demhat İliş, Baran Navşar Spor Kulübü'nün sağladığı destekle Van'a gönderilerek saç protezi ve kaş uygulamalarıyla hayatına renk kattı.

Şemdinli Baran Navşar Spor Kulübü'nden Demhat İliş'e anlamlı destek

Şemdinli'de 2011 yılında ev yangınında ağır yaralanan ve o zamanlar sadece 3 yaşında olan Demhat İliş'e özel bir yardım eli uzandı. Şemdinli'de ailesiyle yaşayan Demhat, Baran Navşar Spor Kulübü'nün desteğiyle Van'a gönderilerek özel bir saç protez merkezinden hem protez saç hem de kaş uygulaması yapıldı.

Demhat'ın yüzü ve kafası yangında büyük oranda zarar görmüştü, ancak yaşadığı zorlu süreçte Baran Navşar Spor Kulübü'nün sağladığı destekle ayakta durdu. Van'da gerçekleşen protez saç ve kaş uygulamaları, Demhat'ın yeni bir görüntü kazanmasını sağladı. Bu değişimle birlikte Demhat, arkadaşlarının kendisini tanıyamadığını ve bu durumun kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti.

Demhat, Baran Navşar Spor Kulübü'ne kendisini hiçbir zaman yalnız hissettirmedikleri için teşekkür etti. Kulüp yetkilileri ise, Demhat'ın Van'a gönderilmesi ve yapılan masrafların kulüp tarafından karşılanmasıyla ilgili bilgi vererek, bu tür sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlamanın mutluluk verici olduğunu belirtti.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2024, 01:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kesnesan
Kesnesan - 7 ay Önce

Xûda wan hemûyan razî be inşAllah.

SIRADAKİ HABER