Şemdinli, ilk kez sıcak asfalt ile tanıştı

Hakkari'nin Şemdinli ilçesi, tarihinde ilk kez sıcak asfalt ile tanıştı. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Muhammet Fuat Türkman, ilçenin cadde ve sokaklarının yıl sonuna kadar asfaltlanacağını söyledi.

Azer DEMİR / ŞEMDİNLİ HABER


Şemdinli ilçesi, tarihinde ilk kez sıcak asfalt ile tanıştı. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Muhammet Fuat Türkman, ilçenin cadde ve sokaklarının yıl sonuna kadar asfaltlanacağını söyledi.


Şemdinli ilçesi Moda Mahallesi Ali Fuat Güven Caddesi'nde asfaltlama çalışması başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Şemdinli Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhammet Fuat Türkman, ilçenni diğer cadde ve sokaklarının da 2018 yılı içerisinde asfaltlanacağını söyledi.

 Asfalt çalışmalarının planlandığı şekilde devam ettiğini söyleyen Türkman, "Moda Mahallesi, Ali Fuat Güven Caddesi’ndeki sıcak asfalt serme çalışmalarımıza başladık. Sırasıyla Cumhuriyet Caddesi başta olmak üzere, Serment Caddesi, Fatma Çakır Caddesi, Hastane Caddesi, Moda Caddesi ile 106'ncı Sokak'ta da sıcak asfalt çalışmalarımıza kısa sürede başlayacağız" dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2018, 14:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevzat ÖzeL
Nevzat ÖzeL - 5 yıl Önce

sonunda

SIRADAKİ HABER

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.