Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Birinci Belli Oldu

Beşincisi düzenlenen Yetenek Sizsiniz Türkiye'de birinci ilizyon gösterileriyle beğeni toplayan Burak ve Kıvanç ikilisi oldu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Birinci Belli Oldu
 Bu yıl beşinci sezonu gerçekleştirilen sevilen yarışma programı Yetenek SizsinizTürkiye'de final heyecanı yaşandı. Yarışmanın birincisi ilizyon gösterileriyle beğeni toplayan Burak ve Kıvanç olurken 250 bin liralık büyük ödülün de sahibi oldu.

İZLEYENLERİ EKRANA KİLİTLEDİ

Star TV ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu ve Hülya Avşar,Eser Yenenler ile birlikte jüri üyesi olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye, izleyenleri final bölümüyle ekran başına kilitledi. Birbirinden etkileyici performansların yer aldığı gecede dünya standartlarında gösteriler sergilendi.

KIYASIYA ÇEKİŞME

Yarışmanın finalinde en çok SMS oyu ile Beyoğlu birinci noter vekili Feryal Alkan'ın onayladığı sonuçlara göre ilk ikiye girip oylama hakkı kazanan birinci finalist Emre Erdin olurken ikinci finalist ise ilizyonist Burak ve Kıvanç oldu.

İki finalistin açıklanmasının ardından 20 dakikalık SMS oylaması sonucunda birinciliği Burak ve Kıvanç kazanırken 250 bin liralık büyük ödülünde sahibi oldu.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2014, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER