Babacan: Gönül isterdi ki bayrama bolluk içerisinde girebilelim

DEVA lideri Ali Babacan yayınladığı bayram mesajında, “Bu ülkenin çözülemeyecek hiçbir sorunu yok. Yeter ki kendimize güvenelim” dedi.

Babacan: Gönül isterdi ki bayrama bolluk içerisinde girebilelim

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve eşi Zeynep Babacan, yayınladıkları video mesajla Ramazan Bayramı’nı kutladı. Sağlık, huzur ve mutluluk temennilerini dile getiren Ali Babacan, “Gönül isterdi ki bu bayrama bolluk içerisinde girebilelim. Gönül isterdi ki bu bayrama emeklilerimiz, işçilerimiz, çiftçilerimiz, esnafımız daha mutlu girebilsin” diye konuştu.

‘HEP BERABER BAŞARACAĞIZ’

Sorunların büyük ve hepsinin farkında olduklarını söyleyen Babacan’ın bayram mesajı şu ifadelerle sürdü:

“Ama bu ülke çok büyük bir ülke. 84 milyon nüfusuyla, Avrupa’nın en genç nüfusuyla, Avrupa’nın en büyük topraklarıyla, en büyük tarım arazileriyle çok güçlü bir ülkeyiz. Büyük bir ülkeyiz. Yeter ki bu ülke adaletle, istişareyle, dürüst ve ehil kadrolarla yönetilsin. Sorunların hepsini aşarız. Bu ülkenin çözülemeyecek hiçbir sorunu yok. Yeter ki kendimize güvenelim. Yeter ki gençlerimize güvenelim. Hep beraber başaracağız. Omuz omuza çalışacağız ve ülkemizi layık olduğu seviyeye ulaştıracağız. Ülkemiz için, adalet için, özgürlük için, zenginlik için hep beraber bu yola çıktık. Hep beraber başaracağız.” (DUVAR)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER