Tümer Metin: Sözümün Arkasındayım

Eski Milli Futbolcu Tümer Metin, Soma'da maden faciasından sağ kurtulan Murat Yalçın ve eşine verdiği sözünün arkasında olduğunu söyledi.

 Eski Milli Futbolcu Tümer Metin, "Sevgili kardeşim Murat Yalçın ve eşi ile cuma gününden beri iletişim halindeyim ve önümüzdeki hafta içinde kendisine ziyarette bulunarak söz verdiğim üzere kendisinin ve yakınlarının acısına ortak olmaya ve elimden geldiğince de hepsine yardımcı olmaya çalışacağım" dedi.

"İNSANLAR YIPRANMASIN DİYE AÇIKLAMA YAPMA GEREĞİ DUYDUM"

Tümer Metin, resmi Twitter hesabındanyaptığı açıklamada, bugüne kadar hakkında çıkan iyi veya kötü haberlere hiç cevap vermediğini, ancak herkesin aynı acıyı yaşadığı bu üzücü günlerde bilgi kirliliğine izin vermemek; hem kendisinin hem de zaten acısı kendilerine yeten insanların isimlerinin daha fazla yıpranmaması adına bir açıklama yapma ihtiyacı hissettiğini belirtti.

"SAĞ ELİN YAPTIĞINI SOL EL BİLMEMELİ"

Aile büyüklerindenaldığı görgü ve terbiyeyle "sağ elin yaptığını sol el bilmemeli"inancında olduğunu bildiren Tümer Metin, bugün servis edilen bir haberin gerçeği yansıtmadığını, bir yanlış anlama sonucu yapıldığını kaydetti.

"SÖZÜMÜN ARKASINDAYIM"

Tümer Metin, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:"Sevgili kardeşim Murat Yalçın ve eşi ile cuma gününden beri iletişim halindeyim ve önümüzdeki hafta içinde kendisine ziyarette bulunarak söz verdiğim üzere kendisinin ve yakınlarının acısına ortak olmaya ve elimden geldiğince de hepsine yardımcı olmaya çalışacağım.Bu açıklamayı yapmaktan bile büyük hicap ve üzüntü duyuyorum. Ancak sözümün arkasında olduğumu son kez belirterek; başta Murat kardeşim ve ailesinin şu an yaşadığı acı, travma ve psikolojisi de düşünülerek özellikle onların daha fazla yıpratılmasını istemiyor ve insanların acılarına saygı duyulmasını rica ediyorum." / Haberler.com

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2014, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER