IŞİD, Suriyeli askerleri böyle infaz etti

Terör örgütü IŞİD internete yine kan ve şiddet içeren yeni bir video yükledi.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

Görüntülerde Suriye'nin Rakka kentinde IŞİD elinde tutsak olan 4 Suriye askeri, Esad uçakları tarafından bombalanan bir binanın önünde kurşuna dizilerek infaz ediliyor.

Askerlerin infaz edilişinden önce kamera karşısına geçen yüzü maskeli bir militan 'Esad uçakları arkamdaki sivil halkımıza ait binayı bombaladı ve bunun sonucu çok sayıda Müslüman hayatını kaybetti, ABD öncülüğündeki bazı körfez ülkelerinin de katıldığı haçlı koalisyon ve Esad rejimi her ne etseler İslam Devleti kalıyor ve daha fazla genişliyor' diyor.

Görüntülerin devamında bombardıman sonucu hayatını kaybeden sivillerin cenazeleri görünüyor. Daha sonra Esad ordusunda görev yaptıkları iddia edilen askeri üniforma giyen gözleri ve kolları bağlı 4 asker, maskeli militanlar tarafından bombardımana maruz kalan apartmanın önüne getiriliyor. Yüzü kapalı olan bir militan Esad rejimine seslenerek 'Bugün yaptığımız bu eylemi işlediğiniz katliamlara karşı bir yanıt olarak gerçekleştiriyoruz' diyor.

Son olarak 4 tutsak yerde diz çökmüş haldeyken 4 silahlı militan tarafından kafalarına kurşun sıkılarak infaz ediliyor ve cansız bedenleri iplerle araçların arkasına bağlanarak Rakka kentinin sokaklarında dolaştırılıyor.
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2014, 20:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER