Hakkari belediye araç filosuna 6 araç daha ekledi

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ali Çelik, Belediye'nin yeni aldığı 6 adet toplu taşıma aracı törenine katıldı.

Hakkari belediye araç filosuna 6 araç daha ekledi

Hakkari-Van karayolu üzerinde bulunan otogarda düzenlenen törene Vali Ali Çelik, Vali Yardımcısı Tayyar Emre Mahmutoğlu, Başkan Yardımcısı Hamit Zibek, AK Parti İl Başkanı Av. Zeydin Kaya, kurum amirleri ve muhtarlar katıldı.

Burada konuşan Vali Ali çelik,” En önemli sorunlarımızdan biri olan toplu taşımadaki mahallelerimizde yeteri kadar servis araçlarının bulamadığına ilişkin sorunu çözümü için 6 yeni toplu taşıma aracı daha satın alındı. 25 milyon lira değerindeki bu araçlar bugün halkın hizmetine sunulacaktır.

2020 yılında belediye tarafından başlatılan toplu taşıma 10 araçla başladı, 22 araca ulaşarak devam edecek bunala, beraber 16 adet M plaka servisimizde hizmet alımı ile belediye bünyesinde hizmet veriyor. 6 da kiralık araçla bu süreci 44 araçla toplu taşıma hizmetini sürdürüyoruz” dedi. / Hakkari Haber TV

belediye-yeni-arac-1.JPGbelediye-yeni-arac-2.JPGbelediye-yeni-arac-3.JPGbelediye-yeni-arac-4.JPGbelediye-yeni-arac-5.JPGbelediye-yeni-arac-6.JPG

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER