Karamollaoğlu: Halkımız müsterih olsun!

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in aday açıklamasından sonra Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Bizler, milletimize verdiğimiz sözün arkasındayız" dedi.

Karamollaoğlu: Halkımız müsterih olsun!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in aday çıkışının ardından sosyal medya hesabı Twitter'dan bir açıklama yayınladı.

Karamollaoğlu şu ifadeleri kullandı: 

"Aziz milletimizin problemlerine çözüm olmak adına, yine aziz milletimizin teşviki ve desteği ile çıktığımız bu kutlu yolculuğu bugüne dek büyük bir kararlılıkla sürdürdük. Millet ittifakı olarak, özellikle son bir buçuk yıldır her konuda beraberce çalışıp, ortak akıl ve istişare ile birçok konuda uzlaşıya vardık. Dün gerçekleştirdiğimiz son toplantımızda, genel başkanların her birinin altına imza atmasının ardından kamuoyu ile paylaşılan ortak metnimizden de anlaşılacağı üzere; 28. Dönem TBMM ve 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortak Cumhurbaşkanı adayımız ve geçiş süreci yol haritası konusunda ortak bir anlayışa ulaştık. Bu minvalde; toplantımızda sözleştiğimiz gibi 6 Mart Pazartesi günü Saadet Partimizin ev sahipliğinde bir araya geleceğiz. Halkımız müsterih olsun! Bizler, milletimize verdiğimiz sözün arkasındayız! Aynı inanç, azim ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz." / DUVAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER