Şemdinli Belediyesi Sağlık Çalışanlarına Yemek Verdi

Hakkari'nin Şemdinli Belediyesi tarafından Şemdinli'de görev yapan sağlık çalışanlarına yemek verildi.

Şemdinli Belediyesi Sağlık Çalışanlarına Yemek Verdi

Şemdinli Belediyesi tarafından Şemdinli'de görev yapan sağlık çalışanlarına yemek verildi.

Şemdinli Belediyesi, Şemdinli'de görev yapan sağlık çalışanları onuruna yemek verdi. Şemdinli Öğretmen Evi bahçesinde düzenlenen yemeğe Şemdinli Kaymakamlığı'na vekaleten bakan Derecik Kaymakamı Ahmet Özdemir, Şemdinli Belediye Başkanı Tahir Saklı, Şemdinli Devlet Hastanesi Başhekimi Opr.Dr.Nigara Dursun, Şemdinli Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Budak, AK Parti İlçe Başkanı Fahri Şakar, sağlık çalışanları ve merkez muhtarları katıldı. 

Yemekte kısa bir konuşma yapan Şemdinli Belediye Başkanı Tahir Saklı, "koronavirüs ile mücadelede ülkemizde görev yapan her kademedeki sağlık personeli, salgının önlenmesi ve yayılmasının önüne geçilmesi açısından büyük bir özveri ve gayretle gecesini gündüzüne katıp, aileleri ve sevdiklerinden uzak kalarak, vatandaşlarımızın sağlıklarını kendi canlarının önüne koyup görevlerini büyük bir fedakarlıkla yerine getirmektedirler. Görevlerini canları pahasına yerine getiren başta sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca olmak üzere bütün sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunar, şahsım ve Şemdinli halkı adına adına sizlere teşekkür ederim" dedi.

Kaymakam Ahmet Özdemir de; Covid-19 ile mücadelede sağlık çalışanlarının fedakarca görev yaparak, görevlerini yerine getirdiklerini belirtti. Kaymakam Özdemir, Kamu sağlığımızı tehdit etmeye devam eden Koronavirüs salgını süresince sahada amansız mücadele gösteren doktor, hemşire ve her kademedeki sağlık personeli tebrik ederim. Herhangi bir rehavete ve aksaklığa meydan vermeden aynı şekilde çalışmalara gayret edeceklerinden bir şüphemiz bulunmamaktadır ve başarılarınızın devamını dilerim" dedi.

Yemeğinin ardından Kaymakam Özdemir ve Başkan Saklı tarafından Şemdinli Devlet Hastanesi Başhekimi Opr.Dr.Nigara Dursun'a plaket takdim edildi. 

Azer DEMİR / ŞEMDİNLİ HABER

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2021, 10:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER