THY: Yurt dışı uçuşlara Anadolujet'le başlıyoruz

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, korona vrüsü salgını nedeniyle askıya alınan yurt dışı uçuşlarının 11 Haziran'da başlayacağını duyurdu. Ekşi, THY'nin alt kuruluşu AnadoluJet'in uçuşlara başlayacağını belirtti.

THY: Yurt dışı uçuşlara Anadolujet'le başlıyoruz
Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY’nin alt kuruluşu olan AnadoluJet’in yarından (11 Haziran’dan) itibaren yurt dışı uçuşlarına başlayacağını duyurdu.

​AnadoluJet’in resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada da şöyle denildi: “Biz de sizlerle seyahat etmeyi çok özledik. Korona virüsü salgını sebebiyle bir süredir yaşanan aksaklıkların ardından yeniden gökyüzü ile buluşuyoruz. Salgın sebebiyle dünya genelinde alınan koruyucu tedbirler kapsamında uygulanan seyahat kısıtlamalarının esnetilmesiyle birlikte 11 Haziran 2020 tarihinden itibaren yurt dışı uçuşlarımıza başlıyoruz. Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarımız için hazırız! 11 Haziran’dan itibaren kademeli olarak artacak olan dış hat uçuşlarına ait tarife bilgilerimizi inceleyerek seyahat planlarınızı yapmaya hemen başlayabilirsiniz.”

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2020, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER