Siirt'te feci kaza: İlkokul 1'inci sınıf öğrencisi öldü

Siirt'te yolun karşı tarafına geçmeye çalışırken bir kamyonetin çarparak ölümüne neden olduğu ilkokul 1'inci sınıf öğrencisi 6 yaşındaki Erkan Son, öldü.

Siirt'te feci kaza: İlkokul 1'inci sınıf öğrencisi öldü
Kaza haberini alan Son'un babası Ramazan Son, oğlunun cesedini görünce sinir krizleri geçirdi.

Siirt'te Gazi İlkokulu 1'inci sınıf öğrencisi Erkan Son, bugün okul çıkışı evine giderken İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'nde yolun karşı tarafına geçmeye çalıştı. Bu sırada plaka ve sürücüsü belirlemeyen bir kamyonet çarptı. Sürücü kamyoneti ile kaçarken mErkan Son, kaza yerinde öldü. Cesedinin üzeri gazetelerle kapatıldı.

Kazayı duyan Son'un yakınları geldikleri olay yerinde sinir krizleri geçirdi. Baba Ramazan Son, oğlunun gazete ile kapalı cesedine doğru giderken, polisler tarafından güçlükle engellendi. Sinir krizi geçiren baba olay yerinden uzaklaştırılırken, anne Hediye Son ile diğer yakınları gözyaşlarına boğuldu. Okul çıkışı kazaya şahit olan öğrenciler de olaşın şokunu uzun süre üzerlerinden atlatamadı.

Erkan Son'un cesedi otopsi yapılmak üzere Siirt Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Polis, minik Erkan'ın ölümüne neden olan ve kaçan kamyonet ile sürücüsünü yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.
Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2014, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER